ŽISIS Apk

ŽISIS 3.8.0 APKs

  • Version: 3.8.0
  • File size: 72.58MB
  • Requires: Android 4.0+
  • Package Name: lt.vzf.zisapp
  • Developer: VĮ Valstybės žemės fondas
  • Updated Mar 20, 2024
  • Price: Free
  • Rate 4.17 stars – based on 98 reviews
What's New?

Versija 3.8.0:
- pakeistas programėlės pavadinimas į ŽISIS (Žemės išteklių stebėsenos informacinė sistema);
- kiti smulkūs patobulinimai ir klaidų pataisymai.

ŽISIS App

Nuo 2024.01.01 dienos naujas Žemės informacinės sistemos (ŽIS) pavadinimas yra Žemės išteklių stebėsenos informacinė sistema (ŽISIS).

ŽISIS uždavinys - informacinių technologijų priemonėmis sudaryti erdvinių duomenų rinkinius (toliau – Erdvinių duomenų apie žemę rinkiniai) ir žemėlapius, kuriuose būtų kaupiama ir atvaizduojama informacija apie apleistų žemių plotus, sausinamos žemės plotus, sausinamos žemės plotų būklę, dirvožemių išdėstymą, jų fizines ir agrochemines savybes ir kitas žemės naudojimui turinčias įtakos charakteristikas.

ŽISIS tikslas - sistemingai stebėti, analizuoti ir prognozuoti šalies žemės išteklių naudojimo būklę, nustatyti pokyčius dėl antropogeninio poveikio, pagrįsti racionalaus žemės naudojimo ir aplinkos gerinimo priemones ir teikti statistinę informaciją naudotojams.

Naudodami ŽISIS programėlę vartotojai gali mobiliame įrenginyje peržiūrėti ir naudoti ŽISIS bei kitus erdvinių duomenų rinkinius. Jei turite pastabų, pasiūlymų prašome su mumis susisiekti el. paštu zisis@zudc.lt

ŽISIS duomenis sudaro valstybiniai teminiai erdvinių duomenų rinkiniai ir kiti teminiai erdviniai duomenų rinkiniai, kuriuose kaupiama informacija apie žemės naudojimui turinčias įtakos charakteristikas. Valstybiniai teminiai erdvinių duomenų rinkiniai:
- Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:10000 dirvožemio erdvinių duomenų rinkinys (Dirv_DR10LT);
- Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:10000 agrocheminių dirvožemių savybių duomenų rinkinys (DirvAgroch_DR10LT);
- Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:10000 žemių melioracinės būklės ir užmirkimo erdvinių duomenų rinkinys (Mel_DR10LT);
- Lietuvos Respublikos teritorijos apleistų žemių erdvinių duomenų rinkinys (AŽ_DRLT).

Erdvinių duomenų rinkinių ir žemėlapių autorių teisės: https://zisis.lt/programeles/autoriu-teises/
Daugiau informacijos apie ŽISIS: https:/zisis.lt/

Show More
Old Versions